Horoskopi falas javor

Lexoni horoskopin tuaj të saktë javor, merrni një parashikim të astrologjisë për të ditur nëse yjet tuaj do të jenë me fat për ju këtë javë.

Horoskopi javor i Aries

Shkurti i afrohet fundit me një notë frymëzuese për ju, pasi Mërkuri dhe Jupiteri bashkojnë forcat në Dashi të martën për të krijuar disa ide vërtet të mëdha. Vraponi me këtë dhe mos kini frikë të jeni përpara kohës. Të enjten sundimtari juaj Marsi krijon një atmosferë të mundshme në një lidhje konstruktive me Saturnin, por lidhja Venus-Uran mund të krijojë dramë rreth parave. Kontrolloni me kujdes marrëdhëniet tuaja financiare dhe mos i lini asgjë rastësisë. Fundjava sjell shumë mundësi për argëtim, të qeshura dhe dashuri. Dilni jashtë nëse mundeni dhe shijoni sportet ose natyrën; ajri i pastër do t'ju rinojë ju dhe dashurinë tuaj për jetën.

Horoskopi javor i Demi

Shkurti mbyllet me një notë shumë shpirtërore për ju, pasi Mërkuri dhe Jupiteri bashkojnë forcat në zonën më psikike të grafikut tuaj të lindjes. Ju mund ta përjetoni këtë si ngjarje të çuditshme paranormale, ëndrra shqetësuese ose rastësi të çuditshme, por në të vërtetë është Universi që ju kërkon t'i kushtoni më shumë vëmendje dhuratave tuaja hyjnore. Të enjten, planeti juaj në pushtet Venusi lidh Uranin e paparashikueshëm në Demi. Ky ndikim tenton të sjellë surpriza - ose tronditje - në dashuri ose para. Në të dyja këto fusha të jetës suaj, përpiquni të mos reagoni tepër ndaj çfarëdo që të ndodhë. Lëreni energjinë të qetësohet së pari. Fundjava duhet të sjellë një pushim të qetë, me një ndikim të mrekullueshëm hënor që bekon jetën tuaj familjare, veçanërisht të shtunën.

Horoskopi javor i Binjakëve

Mendjet e mëdha mendojnë njësoj të martën kur planeti juaj sundues Mërkuri lidh Jupiterin në zonën tuaj të miqësisë. Stuhi mendimesh me të tjerët dhe ndajini idetë tuaja, sado të egra dhe të çuditshme që të jenë ato. Brenda punës ekipore mund të gjenden pjesë gjeniale. Të enjten, një lidhje konstruktive mes Marsit dhe Saturnit është shumë e dobishme për të ardhurat tuaja dhe/ose statusin tuaj profesional, me lajme të mira në punë padyshim të mundshme. Ndjenjat e paparashikueshme për të kaluarën tuaj mund të shfaqen, megjithatë, në një lidhje emocionale Venus-Uran. Kaloni fundjavën tuaj duke u përballur me detyrat e vonuara dhe duke biseduar me miqtë. Ka një atmosferë shumë të ngarkuar hënore, veçanërisht të shtunën, por kështu ju pëlqen.

Horoskopi javor i kancerit

Mund të ketë një moment gjenial në karrierën tuaj të martën, kur Mërkuri dhe Jupiteri bashkojnë forcat për të bërë një bujë. Nëse keni ndonjë mundësi për të shfaqur talentin tuaj, kapeni atë me të dyja duart sepse do të keni një ndikim. Me fillimin e marsit, Marsi në Gaforre trillon Saturnin, duke zgjeruar kufijtë tuaj dhe duke ju dhënë kurajë për të ndërmarrë diçka që më parë i keni shmangur. Megjithatë, ndërsa Venusi përzihet me Uranin e paparashikueshëm, ngjarjet në jetën tuaj shoqërore mund t'ju befasojnë. Gjatë fundjavës, një ndikim i dobishëm hënor ndriçon shumë situatën tuaj të parave. E shtuna është një ditë veçanërisht e mirë për manifestim ose për të krijuar burime të reja të ardhurash.

Horoskopi javor i Leo

Zgjate mendjen ndërsa shkurti zbehet. Të martën, një lidhje pozitive midis Mërkurit dhe Jupiterit inkurajon të mësuarit dhe eksplorimin, kështu që shkoni në një udhëtim - intelektual, edhe nëse jo fizik. Të enjten, Venusi dhe Urani mblidhen në krye të tabelës suaj, duke premtuar një surprizë - ose një tronditje - në jetën tuaj të punës ose publike. Shpresojmë, kjo do të jetë diçka që ju bën të buzëqeshni, por nëse është një surprizë e padëshiruar, mbajeni nervat tuaja. Mos reagoni tepër. Hëna e Luanit në fund të javës do t'ju ndihmojë të ndiheni më të fortë dhe më të sigurt për veten, veçanërisht të shtunën, kështu që ndaloni çdo vendim të rëndësishëm deri atëherë.

Horoskopi javor i Virgjëreshës

Ju jeni shumë më të aftë se sa mendoni, dhe një demonstrim i kësaj vjen kur shkurti zhduket, me një lidhje midis sundimtarit tuaj Mërkurit dhe Jupiterit bujar të martën. E enjtja duket se do të jetë gjithashtu një ditë shumë konstruktive, pasi Marsi lidhet me Saturnin në një atmosferë të dobishme dhe pozitive që bashkon miqësinë dhe dashurinë në një farë mënyre. Në të vërtetë, me Venusin dhe Uranin që bashkojnë forcat në të njëjtën ditë, mund të ketë një horizont krejt të ri në dashuri në rrugë. Synoni për një fund të qetë të javës, sepse Hëna do të shkëlqejë nga zona më e fshehtë, shpirtërore e grafikut tuaj të lindjes. Të shtunën në veçanti, më pak është më shumë në të gjitha fushat e jetës.

Horoskopi javor i Peshores

Ndani ëndrrat dhe idealet tuaja me partnerin tuaj në fillim të kësaj jave. Mërkuri lidh Jupiterin në shenjën tuaj të kundërt, kështu që gjysma juaj tjetër mund të ketë një kontribut frymëzues në qëllimet tuaja. Mesi i javës është një kohë ideale për të bërë disa përparime serioze në punë. Marsi dhe Saturni ofrojnë emocione të dobishme veçanërisht të enjten, të cilat mund t'ju shohin të ecni përpara me forcën e plotë të vullnetit. Gjithashtu të enjten, Venusi, planeti juaj sundues, bashkohet me planetin surprizë Uranin, ndaj prisni të papriturën! Është një fund i shoqërueshëm i javës, veçanërisht të shtunën, kur ndikimi hënor fokusohet te miqësia dhe argëtimi.

Horoskopi javor i Akrepit

Mënyra të reja për të kursyer kohë ose për të organizuar ditën tuaj ofrohen në fillim të kësaj jave, ndërsa Merkuri bashkohet me Jupiterin në zonën tuaj të përgjegjësive të përditshme. Ky është një ndikim shumë inovativ, prandaj kërkoni aplikacione ose teknologji të re që do t'jua bëjnë jetën më të lehtë. E enjtja sjell një goditje të mundshme nga bluja në jetën tuaj të dashurisë pasi Venusi lidh Uranin në shenjën tuaj të kundërt. Kjo do të ishte gjithashtu një ditë e shkëlqyer për sporte adrenalinike ose aventura në natyrë, të inkurajuara nga një lidhje e shëndetshme midis Marsit dhe Saturnit. Megjithatë, gjatë fundjavës, mendimet tuaja janë të vendosura te puna, veçanërisht të shtunën kur Hëna shkëlqen nga maja e tabelës suaj.

Horoskopi javor i Shigjetarit

Bëni më shumë nga ajo që ju sjell më shumë gëzim në fillim të javës, e mbështetur veçanërisht nga një lidhje mes Mërkurit dhe sundimtarit tuaj Jupiter të martën. Ky është shansi juaj për të shtyrë kufijtë dhe për të marrë më shumë 'kohë për mua' në përzierjen tuaj të përditshme. Ka një atmosferë shëruese në mes të javës dhe të enjten, Marsi dhe Saturni komplotojnë për ta bërë më të lehtë faljen, veçanërisht në një grindje apo grindje familjare. Megjithatë, në të njëjtën ditë, temperamenti mund të rritet në punë dhe mes kolegëve, pasi Venusi i butë pushtohet nga Urani i paparashikueshëm. Shfrytëzojeni fundjavën për të dalë jashtë dhe sa më shumë që të mundeni. Ju gjithmonë lulëzoni në ajër të pastër dhe energjia hënore të shtunën, veçanërisht, është shumë e përqendruar te natyra.

Horoskopi javor i Bricjapit

A është gati të zgjerohet familja juaj? Takimi Merkur-Jupiter të martën ndodh në fund të grafikut tuaj, në zonën e rrënjëve tuaja - dhe mund të sjellë lajme të lumtura në lidhje me lindjet, birësimet, kafshët shtëpiake, lëvizjet e shtëpisë ose zgjerimin e familjes të çdo lloji tjetër. Ka edhe më shumë lajme të mira në mes të javës. Të enjten, sundimtari juaj Saturni bashkohet me Marsin për të përmirësuar vendosmërinë dhe komunikimin në marrëdhënien tuaj më të ngushtë, ndërsa në të njëjtën ditë, Venusi dhe Urani komplotojnë për të krijuar surpriza dhe emocione në jetën tuaj të dashurisë. Pritet një fundjavë më e qetë, por kjo do të ishte një kohë e mirë për t'u fokusuar në disa punë të brendshme dhe vetë-zhvillim, veçanërisht të shtunën kur energjia hënore është konstruktive dhe frymëzuese.

Horoskopi javor i Ujorit

Ju e filloni javën në formë të mirë, me Merkurin dhe Jupiterin që sjellin ide dhe risi të reja në jetën tuaj të martën. Ky është një moment i mrekullueshëm për t'u përditësuar me më të rejat në fushën tuaj. Marsi dhe Saturni po punojnë gjithashtu në emrin tuaj, veçanërisht të enjten kur sjellin lajme të mira për financat dhe një marrëdhënie të përmirësuar pune me kolegët. Kujdesuni për disa surpriza në jetën tuaj familjare të enjten, pasi Venusi lidh Uranin në fund të grafikut tuaj. Duke shkuar në fundjavë, ka shumë energji hënore romantike rreth jush, veçanërisht të shtunën - një ditë shumë e mirë për të bërë një gjest madhështor romantik!

Peshqit Horoskopi javor

Kur Mërkuri përzihet me Jupiterin të martën, ju keni mundësinë e përsosur për shfaqjen e bollëkut. Kjo lidhje në zonën e parave të grafikut tuaj të lindjes mund të jetë domethënëse, ndaj mos e humbisni! Ju ndoshta do të ndiheni më të sigurt dhe më shprehës në mes të javës, veçanërisht të enjten kur Marsi trillon Saturnin dhe hap krijimtarinë tuaj dhe aftësinë tuaj për të qenë vetvetja juaj autentike. Lidhjet e Venusit befasojnë planetin Uran në të njëjtën ditë, gjë që mund të çojë në një fjalim impulsiv nga ana juaj - por pse jo? Fundjava, veçanërisht e shtuna, është një kohë e mirë për të vazhduar me rutinat tuaja të përditshme dhe ndoshta për të vazhduar me detyrat ku mundeni. Sa më shumë që mund të bëni tani, aq më i lirë do të jeni javën tjetër.

Shenjat e zodiakut

Interpretimi i sekretit të shenjës së zodiakut!

Përputhshmëria e dashurisë

Eja njohu shokun tënd të shpirtit!
Copyright @2020 | www.quhou123.com
horoscopes APP
Horoskopi Falas, Astrologjia - Zbuloni se çfarë kuptojnë 12 Shenjat e Zodiakut!
Go