Horoskopet Mujore Falas

Lexoni horoskopin tuaj mujor falas. Merrni një parashikim astrologjie për të ditur nëse yjet tuaj do të jenë me fat për ju këtë muaj.

Horoskopi mujor i Dashi

Le të presim drejt e në ndjekje dhe të mos rrahim rreth shkurret. Sundimtari juaj, Marsi, lë shenjën tuaj në datën 9 dhe shkon në sektorin tuaj të parave. Dy muajt e fundit kanë qenë pushtet i pastër. Ju keni filluar të gjitha gjërat. Ju keni qenë të motivuar. Ju keni pasur male energjie—pothuajse shumë për të përballuar. Tani, merrni gjithë këtë energji, të gjitha këto nisma dhe koncepte dhe bëjini ato të prekshme. Fitoni para nga aftësitë tuaja. Vendos themelet. Imagjinoni situatën tuaj ideale materiale dhe krijoni strukturat e nevojshme për ta realizuar atë. Mos u përtoni për. E 11-ta ka një moment të ndërlikuar ku jeni duke u testuar, të detyruar në një qoshe dhe ndoshta ngacmoheni. Por ju do t'ia dilni mbanë - me ngjyra të shkëlqyera.

Horoskopi Mujor i Demi

E dyta ju bën të fluturoni lart—shumë lart. Është lloji i energjisë që mund t'ju ketë, për shembull, të merrni një promovim ose të merrni më shumë para (më të mirat tuaja). Ose ndoshta është një kohë që thjesht ju vendos në sediljen e pushtetit. Hëna e Re në datën 6 është koha juaj për manifestim, pavarësisht nëse ky është akti i manifestimit të më shumë bollëkut, më shumë aftësive, më shumë burimeve, më shumë vetëvlerësimit ose diçkaje më të madhe. Do të ketë disa pengesa të integruara për t'u përballur, kështu që mbani në mend këtë. Ju do të duhet të merrni seriozisht në lidhje me qëllimet tuaja dhe të punoni më shumë për t'i arritur ato në muajt e ardhshëm. A do t'ia vlejë? Oh, po. Ju mund të vini bast dollarin tuaj të fundit - fjalë për fjalë.

Horoskopi mujor i Binjakëve

Është sezoni juaj! Koha për të kërcyer lart e poshtë në eksitim dhe për të përqafuar çdo moment të mrekullueshëm. Gjithçka ka të bëjë me ju. Që nga data 2, ka rreshtime që mund t'ju zbarkojnë aty ku duhet të jeni. Pasuri, fuqi, para. Është e gjitha e juaja për të marrë. Udhëtimi bën thirrje. Ofrohet mësim i ri. Njohuria është fuqi, kështu që mbani në mend këtë muaj. Mërkuri, sundimtari juaj, hyn në shenjën tuaj në datën 3, duke bërë rreshtime të jashtëzakonshme si me Plutonin (po, sërish atë planet) ashtu edhe me Jupiterin. Idetë po derdhen nga ju praktikisht më shpejt sesa mund të vazhdoni. Për më tepër, ju do të jeni në gjendje t'i zbatoni këto, veçanërisht nga Hëna e Re në datën 6 e tutje.

Horoskopi mujor i kancerit

Sezoni juaj po vjen. Është kaq afër. Dita 21 ka emrin tënd të shkruar mbi të, çka me Diellin që lëviz në shenjën tënde. Kjo e bën ditëlindjen tuaj, e dini. Por përpara se të ndodhë gjithë ky emocion, ju duhet të bëni një ritual mbylljeje për t'i thënë lamtumirë vitit që sapo iku. Ndoshta ju duhet të lironi një marrëdhënie, një situatë pune ose një mënyrë të menduari. Ndoshta bëhet fjalë për mbylljen e derës për çështje të tjera. Jini të sigurt se çdo derë që mbyllni do të ketë një fund të lumtur. Do të largoheni, me mjekër lart, të fuqizuar, të fortë dhe në krye. Te lumte.

Horoskopi mujor i Leos

Që nga data 2, ka zhvillime të fuqishme dhe të pashmangshme që po shpalosen në fushën e marrëdhënieve tuaja. Ndoshta keni një takim me dikë, për shembull, që ju ndryshon jetën - ose do ta ndryshojë në një moment. Ndoshta do të përjetoni formësimin e një qëllimi së bashku me kolegun tuaj të biznesit ose një dashnor që ndryshon jetën tuaj të dyve. Idetë po rrjedhin. I gjithë rrjetëzimi është gati të paguajë. Plus, ka më shumë në rrugë. Sa më shumë të dilni dhe të tundni krahët e fluturës sociale, aq më shumë përfitime do të korrni si rezultat. Kështu që vazhdoni dhe dilni atje. E gjithë bota ju pret.

Horoskopi mujor i Virgjëreshës

Dy fushat kryesore të theksuara për ju këtë muaj janë karriera dhe marrëdhëniet tuaja – ndoshta dy fushat më të rëndësishme për shumicën prej nesh. Tani, e para prej tyre - karriera - duket se është në ngritje e lart, veçanërisht nga data 2 e tutje kur Jupiteri dhe Plutoni takohen në këta sektorë në një treshe të fuqishme dhe intensive. Ky është aspekti i fuqisë gjeneruese të pasurisë. Ju mund të merrni punën e ëndrrave tuaja nga data 6 e tutje kur Hëna e Re e zbukuron këtë zonë. Tani, sa i përket marrëdhënieve, Saturni shkon retrogradë në këtë fushë në fund të muajit, dhe me disa nga aspektet e tij të tjera, gjërat janë të vendosura të jenë pak të çuditshme. Por nuk është asgjë që nuk mund ta përballosh.

Horoskopi mujor i Peshores

Ka shumë për të mësuar këtë muaj. Fjalë për fjalë. Aq shumë saqë mund të mos jeni në gjendje të vazhdoni me të gjitha, as nuk do të jeni në gjendje të mbani plotësisht eksitimin tuaj. Thënia "njohuria është fuqi" është citati i përsosur për t'u mbajtur afër gjatë qershorit. Sa më shumë të dini - mirë - aq më shumë dini. Ju do ta merrni këtë njohuri dhe do të përpiqeni përpara me të nga data 21 e tutje, kur Dielli të hyjë në sektorin tuaj profesional. Do ta gjeni veten në një situatë ku lidershipi ju pret. Udhëheqje nga zemra. Cilësitë tuaja empatike, të sjellshme dhe edukative po shkëlqejnë, veçanërisht duke parë se sundimtari juaj, Venusi, do të ketë hyrë në këtë zonë në datën 17 pak më parë.

Horoskopi mujor i Akrepit

Bëjeni këtë muaj një muaj të pasur. Një me bollëk. Merrni ato vendime të mëdha financiare, pavarësisht nëse kjo duket si një lloj investimi apo blerjeje. Ju keni fuqinë tani. Ngrihuni. Hëna e Re në datën 6 ofron një shumëllojshmëri zgjedhjesh. Ju keni njohuritë për të bërë atë të duhurin, ndaj besoni vetes. Sigurisht, data 8 dhe 9 mund t'ju bëjnë të hezitoni, por ky hezitim duket se vjen nga marrëdhënia juaj dhe jo nga vetja juaj. Dëgjoni kundërshtuesit, por mos merrni përsipër parashikimet e tyre. Hëna e Plotë më 22 ju bën të merrni atë vendim përfundimtar. Siguria juaj është gjëja më e rëndësishme për t'u dhënë përparësi.

Horoskopi Mujor i Shigjetarit

Binjakët janë shenja juaj e kundërt, dhe kështu, shenja juaj e marrëdhënies. Pjesa më e madhe e qershorit është e gjithë energjia e Binjakëve, duke e bërë atë një kohë të shkëlqyeshme për t'u përqëndruar në (shumë) lidhjet tuaja. Jo vetëm një, ki parasysh. Flisni me të gjithë njerëzit. Përzihen. Bëni biseda të shkëlqyera, veçanërisht në fillim të muajit. Shko thellë. Shkoni më thellë. Manifestoni marrëdhënien tuaj ideale nga data 6 e tutje, kur Hëna e Re zbukuron këtë zonë të grafikut tuaj. Kjo mund të jetë profesionale, personale ose platonike. Nuk ka rëndësi. Kërkoni dhe do të merrni. Besoni se universi e di saktësisht se çfarë ju nevojitet. Nga data 17 e tutje, energjia zbutet në diçka pak më të ëmbël dhe më të butë.

Horoskopi Mujor i Bricjapit

Hëna e Plotë në datën 22 është ajo që po prisni vërtet këtë muaj. Gjithçka që çon në këtë pikë kozmike është pikërisht ajo—një drejtim. Merreni veten me detyrat tuaja. Vazhdoni me projektet tuaja. Mashtrojini të gjitha gjërat. Jini të adaptueshëm. Kërkoni shumëllojshmëri. Manifestoni punën tuaj të ëndrrave nëse jeni duke kërkuar për ndryshim. Dije se edhe situata perfekte vjen me sfidat e veta. Bëhuni gati për ta. Pastaj, Hëna e Plotë. Është koha për ekuilibër - balanconi nevojat tuaja me ato të marrëdhënieve tuaja. Ti mund ta besh kete. Ose, ndoshta ju duhet të zgjidhni. Këtu keni vullnet të lirë.

Horoskopi Mujor i Ujorit

Plutoni, aktualisht në shenjën tuaj, është në linjë me Jupiterin në datën 2. Kjo e bën qershorin tuaj një fillim yjor. Ju keni aq shumë fuqi saqë mezi dini çfarë të bëni me të. Ju jeni magnetik. Ju jeni joshëse. Jeni bindëse. A e kuptoni se sa shumë mund të bëni me gjithë këtë energji? Lëviz atë shkop magjik dhe manifestohu. Dashuria e manifestuar. Pasioni i dukshëm. Manifestoni një promovim. Çfarëdo që dëshironi - është e juaja. Energjia e Binjakëve ka të bëjë me kreativitetin për ju. Bëhet fjalë për shumëllojshmërinë, lojën dhe vetë-shprehjen. Do të ketë momente kur mund të dyshoni për vlerën tuaj. Sidoqoftë, shtyni përpara.

Peshqit Horoskop Mujor

Saturni është në të gjithë shfaqjen këtë muaj dhe duke parë se ai është në shenjën tuaj, është e rëndësishme t'i kushtoni vëmendje. Ai po flet me shtëpinë tuaj dhe sektorin e sigurisë në një mënyrë që mund t'ju bëjë të stresuar, të ndiheni të kufizuar ose të sfiduar, ndoshta edhe me familjen. Ka fillime të reja të fuqishme në këtë fushë të jetës suaj, por ato kanë një çmim. Ju jeni rritur mjaftueshëm tani për të paguar atë çmim. Ju e dini se ka sakrifica për t'u bërë. Vetëm sigurohuni që ato sakrifica ia vlejnë vërtet. Mos e kufizoni veten për të qetësuar dikë tjetër. Bëjeni sepse ata - ose situata - është vërtet e vlefshme për ju.

Shenjat e zodiakut

Interpretimi i sekretit të shenjës së zodiakut!

Përputhshmëria e dashurisë

Eja njohu shokun tënd të shpirtit!
Copyright @2020 | www.quhou123.com
horoscopes APP
Horoskopi Falas, Astrologjia - Zbuloni se çfarë kuptojnë 12 Shenjat e Zodiakut!
Go